Postanite naš član

Ispunite obrazac i postanite član Pčelarske udruge Labin

Obrazac

Obavještavaju se članovi udruge i novi koji se žele učlaniti u našu udrugu da ćemo istog dana tj. 16 i 17 siječnja od 17:00 do 19:00 sati prikupljati članarinu udruge i članarinu saveza za 2014 godinu.

Cijena je ostala ista kao i lani, članarina udruge je 150,00 kuna dok članarina Saveza s Hrvatskom pčelom iznosi 225,00 kuna. Ukupno 375,00 kuna.

Također vršiti ćemo prijavu pčalara za posjet sajmu pčelarstva u Guduvcu koji će se održati 8 i 9 veljače ove godine, a naš odlazak na sajam se planira 8 veljače.

Upravni odbor svim pčelarima želi Sretnu i mednu 2014 goinu.

Prijava

Pretraživanje

Herbarij

Ljudi su od davnina koristili biljke iz svoje okoline za različite potrebe, pčelari biljke gledaju drugačijim očima, prije svega se informiraju o onim medonosnim

Opširnije...

Košnice

Docs / SupportKošnica je nastamba za pčele u kojima zbog lakše manipulacije pčelama i medom čovjek smješta pčelinje zajednice. Nekad da bi došao do meda ljudi su morali ugušiti pčele. Razvojem pčearstva dolazi se do novih spoznaja pa tako bilježimo brojne vrste košnica.

Opširnije...

Vrste pčela

Vrste pčelaNa svijetu ima približno oko 20 000 vrsta pčela gotovo na svim kontinentima. Najčešća je vrsta pčela medarica (apis mellifera), podrijetlom iz Afrike. Naselila se u Mediteranske zemlje i Europu prije nego što se nastanila u Aziji, Australiji i Sjevernoj Americi.

Opširnije...

Joomla templates by Joomlashine