Postanite naš član

Ispunite obrazac i postanite član Pčelarske udruge Labin

Obrazac

MEDOVITA SAJAM PČELARSTVA
7. rujan 2019. / Rabac riva / 18 - 22 h

Uživajte kraj mora u medovima i mednim proizvodima s Labinštine te gastro showu i delicijama pripravljenim na bazi meda koje će pripremati lokalni ugostitelji i partneri iz Slovenije u suradnji s Pčelarska udruga Labin 
Istog dana u 11:00 h u Labinu će se svečano otvoriti Edukativni gradski pčelinjak.
Sajam pčelarstva i pčelinjak dio su projekta suradnje „Med-O-Vita“ nositelja LAG Istočna Istra i slovenskih partnera: LAS s CILjem, LAS loškega pogorja i LAS Mežiške doline.

Prijava

Pretraživanje

Herbarij

Ljudi su od davnina koristili biljke iz svoje okoline za različite potrebe, pčelari biljke gledaju drugačijim očima, prije svega se informiraju o onim medonosnim

Opširnije...

Košnice

Docs / SupportKošnica je nastamba za pčele u kojima zbog lakše manipulacije pčelama i medom čovjek smješta pčelinje zajednice. Nekad da bi došao do meda ljudi su morali ugušiti pčele. Razvojem pčearstva dolazi se do novih spoznaja pa tako bilježimo brojne vrste košnica.

Opširnije...

Vrste pčela

Vrste pčelaNa svijetu ima približno oko 20 000 vrsta pčela gotovo na svim kontinentima. Najčešća je vrsta pčela medarica (apis mellifera), podrijetlom iz Afrike. Naselila se u Mediteranske zemlje i Europu prije nego što se nastanila u Aziji, Australiji i Sjevernoj Americi.

Opširnije...

Joomla templates by Joomlashine