Postanite naš član

Ispunite obrazac i postanite član Pčelarske udruge Labin

Obrazac

Čast nam je pozvati vas na Dane meda Labinštine, drugo ocjenjivanje kvalitete meda istočne Istre "Ripenda 2017." Programske aktivnosti odvijat će se u subotu, 2. prosinca 2017. godine s početkom u 10:00 sati u prostorijama područne osnovne škole "I.L.Ribar" Labin na Katurama. Pčelarska udruga Labin Dane meda Labinštine organizira uz potporu Županije Istarske, Općine Labin, Općine Kršan, Općine Raša, Općine Sv. Nedelja, Općine Pićan, LAG-a Istočna Istra, LAS-a s ciljem-Idrija, LAS-a Loškega pogorja- Škofja Loka, LAS-a Mežiške doline-Ravne na Korošken. Medijski pokrovitelji su Radio Labin i Labinština.info. 

 

Prijava

Pretraživanje

Herbarij

Ljudi su od davnina koristili biljke iz svoje okoline za različite potrebe, pčelari biljke gledaju drugačijim očima, prije svega se informiraju o onim medonosnim

Opširnije...

Košnice

Docs / SupportKošnica je nastamba za pčele u kojima zbog lakše manipulacije pčelama i medom čovjek smješta pčelinje zajednice. Nekad da bi došao do meda ljudi su morali ugušiti pčele. Razvojem pčearstva dolazi se do novih spoznaja pa tako bilježimo brojne vrste košnica.

Opširnije...

Vrste pčela

Vrste pčelaNa svijetu ima približno oko 20 000 vrsta pčela gotovo na svim kontinentima. Najčešća je vrsta pčela medarica (apis mellifera), podrijetlom iz Afrike. Naselila se u Mediteranske zemlje i Europu prije nego što se nastanila u Aziji, Australiji i Sjevernoj Americi.

Opširnije...

Joomla templates by Joomlashine