Postanite naš član

Ispunite obrazac i postanite član Pčelarske udruge Labin

Obrazac

Treći po redu međunarodni sajam pčelarstva, pčelarske opreme i proizvoda od meda APItera 2017. održat će se u Zagrebu od 20.-22. listopada u prostoru Zagrebačkog velesajma. Stručna predavanja o tehnologiji pčelarenja i tretiranju pčela protiv bolesti održat će se u subotu. Osim sajma pčelarstva održat će se  8. sajam zdrave hrane KrONOPLJA ORGANICA  I 8. sajam alternative MYSTIC. Ovo je događaj koji se svakako treba posjetiti. Više pročitajte

PROGRAM I SHEMA PROSTORA

Prijava

Pretraživanje

Herbarij

Ljudi su od davnina koristili biljke iz svoje okoline za različite potrebe, pčelari biljke gledaju drugačijim očima, prije svega se informiraju o onim medonosnim

Opširnije...

Košnice

Docs / SupportKošnica je nastamba za pčele u kojima zbog lakše manipulacije pčelama i medom čovjek smješta pčelinje zajednice. Nekad da bi došao do meda ljudi su morali ugušiti pčele. Razvojem pčearstva dolazi se do novih spoznaja pa tako bilježimo brojne vrste košnica.

Opširnije...

Vrste pčela

Vrste pčelaNa svijetu ima približno oko 20 000 vrsta pčela gotovo na svim kontinentima. Najčešća je vrsta pčela medarica (apis mellifera), podrijetlom iz Afrike. Naselila se u Mediteranske zemlje i Europu prije nego što se nastanila u Aziji, Australiji i Sjevernoj Americi.

Opširnije...

Joomla templates by Joomlashine