Postanite naš član

Ispunite obrazac i postanite član Pčelarske udruge Labin

Obrazac

U četvrtak 22. siječnja u prostoriji Grada Labina održana je redovna Skupština pčelarske udruge Labin. Na Skupštini je bilo prisutno 41 član i sve donešene odluke bile su pravovaljane.

Zapisnik je rađen iz tonskih zapisa. Tonski zapisi se čuvaju u arhivi udruge.

Zapisnik možete pročitati u dokumentima udruge.

Cvetko Gortan

Prijava

Pretraživanje

Herbarij

Ljudi su od davnina koristili biljke iz svoje okoline za različite potrebe, pčelari biljke gledaju drugačijim očima, prije svega se informiraju o onim medonosnim

Opširnije...

Košnice

Docs / SupportKošnica je nastamba za pčele u kojima zbog lakše manipulacije pčelama i medom čovjek smješta pčelinje zajednice. Nekad da bi došao do meda ljudi su morali ugušiti pčele. Razvojem pčearstva dolazi se do novih spoznaja pa tako bilježimo brojne vrste košnica.

Opširnije...

Vrste pčela

Vrste pčelaNa svijetu ima približno oko 20 000 vrsta pčela gotovo na svim kontinentima. Najčešća je vrsta pčela medarica (apis mellifera), podrijetlom iz Afrike. Naselila se u Mediteranske zemlje i Europu prije nego što se nastanila u Aziji, Australiji i Sjevernoj Americi.

Opširnije...

Joomla templates by Joomlashine